Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

17-latek padł ofiarą okrutnego gwałtu

Utworzony przez Gośc, 11 marca 2009 r. o 14:48 Powrót do artykułu
AAA napisał:
Czytam z ogromnym zainteresowaniem wszystkie wypowiedzi i aż wierzyć się nie chce że są wśród ich autorów dzieci ślepo brnące w teorie o niewinności swojego pseudoprzyjaciela:)Igo kierują to do ciebie z czystej sympatii-miałaś zadatki na mądrą wartościową i dobrą dziewczynę.Dzieci co się z wami dzieje?Dlaczego szukacie autorytetów wśród bandy idiotów?Igo jeśli twoje wypowiedz są odbiciem twojego wnetrzą jest mi cię żal.Dziecko drogie gdyby byli niewinni nie doszło by do tak okropnego zajścia.Ktoś musiał go zaczepić ktoś pobić ktoś potraktować w taki bestialski sposób.Działali w grupie więc odpowiadają za grupę.Sąd i tak potraktował ich ulgowo.Sprawców znam i nikt mi nie powie że któryś z nich może być niewinny.Igo jeśli pozostało ci troszkę wrażliwości inteligencji i wyobraźni nie pisz już więcej nic na żadnym forum.Cicha woda z ciebie i kto by pomyślał że taka dama zadaje się i wierzy takim zboczeńcom.Poproś mamę o pomoc sądzę że jeszcze dla ciebie nie jest za późno.
Nareszcie ktos inteligetny-szacunek dla wypowiedzi
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
~anonim~ napisał:
Widać że Opole!!!!!!!! Żydowo
Żydowo To KU**a u was lamusy jest W poniatowej ........ Klejarze jeb**eee
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Spier***ać od opola ku*** wasza poniatowa może lepsza same huligany aż strach sie przejść po poniatowej!!!! a wy tu o opolu mówicie.. ku*** je***e KOLEJORZE !!!!!!!!!!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
MARIA napisał:
SZANOWNA DYREKCJO RADZĘ SZYBKO WPROWADZIĆ DYSCYPLINĘ I JASNE KAMIENNE ZASADY ŻYCIA SZKOLNEGO.NA WASZYCH BARKACH SPOCZYWA OGROMNA ODPOWIEDZIALNOŚĆ KTÓRĄ PODJĘLIŚCIE ŚWIADOMIE.PO TYM CO UCZNIOWIE SZKOŁY ZAPREZENTOWALI SĄDZĘ ŻE CZEGOŚ ZABRAKŁO Z WASZEJ STRONY.SZKOŁA TO DRUGI DOM A GŁOWA RODZINY POWINNA REAGOWAĆ NA POTENCJALNE ZŁO I STARAĆ SIĘ SKUTECZNIE ELIMINOWAĆ JE JUŻ W ZARODKU.NIE JESTEM PEDAGOGIEM ALE UWAŻAM ŻE WYSTARCZY TYLKO RAZ ODPOWIEDNIO NIE ZAREAGOWAĆ NA PRZEJAW JAKIEJKOLWIEK AGRESJI ABY DAĆ TYM SAMYM PRZYZWOLENIE NA KOLEJNE CORAZ WYRAŹNIEJSZE ZŁO.SĄDZĘ ŻE SZKOŁA PONOSI CZĘŚĆ ODPOWIEDZIALNOŚCI.ZNAM KILKU UCZNIÓW Z WASZEJ SZKOŁY KTÓRZY JAK DOMNIEMAM UCHODZĄ ZA WZORCE A W RZECZYWISTOŚCI TO ODARTE Z KULTURY BYDŁO.NIE WIEM CZY NAPRAWDĘ TEGO NIE WIDZICIE CZY NIE CHCECIE WIDZIEĆ.REAGUJCIE GDYŻ OD TEGO JESTEŚCIE.
Brawo za wypowiedż. Wielu "wzorcowych", tak, nie pomyliłam się "wzorcowych" uczniów waszej szkoły nie może przerobić "sodówki", która im bije do głowy, bo sami ich promujecie nie zważając na sygnały, które plyną do was. Krótka analiza i wszystko widać jak na dłoni.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Dzieci opamiętajcie się!!! Przestańcie wypisywać te głupstwa. Nie zdajecie sobie sprawy z tego co robicie, ubliżacie sobie wzajemnie, nauczycielom, dyrekcji i psujecie opinię szkole której na pewno jesteście uczniami. Ci którzy dopuścili się zwyrodniałego czynu zasłużyli na karę i będą ją odbywać, a wy nie macie na to wpływu. Jedynie można was prosić, abyście nie powielali tej głupoty i nie brali przykładu z ich postępowania. Bardzo szokujące są te wulgaryzmy które pojawiają się w waszych opisach. Rodzice mogli by wprowadzić trochę cenzury. Dajcie sobie spokój zajmijcie się nauką i wypadało by przeprosić tych którym ubliżyliście.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
powinno ich spotkac to samo!!!a potem jeszcze conajmniej 10 lat w poprawczaku , to moze nast razem by sie bali...brak słow to dzicz a nie ludzie!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
rodzic napisał:
Dzieci opamiętajcie się!!! Przestańcie wypisywać te głupstwa. Nie zdajecie sobie sprawy z tego co robicie, ubliżacie sobie wzajemnie, nauczycielom, dyrekcji i psujecie opinię szkole której na pewno jesteście uczniami. Ci którzy dopuścili się zwyrodniałego czynu zasłużyli na karę i będą ją odbywać, a wy nie macie na to wpływu. Jedynie można was prosić, abyście nie powielali tej głupoty i nie brali przykładu z ich postępowania. Bardzo szokujące są te wulgaryzmy które pojawiają się w waszych opisach. Rodzice mogli by wprowadzić trochę cenzury. Dajcie sobie spokój zajmijcie się nauką i wypadało by przeprosić tych którym ubliżyliście.
RADZĘ ZAINTERESOWAĆ SIĘ WŁASNĄ LATOROŚLĄ ZAMIAST PISAĆ DO OGÓŁU BO I TAK NIC PANI TYM NIE WSKURA A MOŻE PRZEGAPIĆ COŚ CZEGO SKUTKI BĘDĄ OPŁAKANE.Z CAŁY SZACUNKIEM RZECZ JASNA.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
właśniee bardzo mądre słowa zgadzam się z panią Marią niech każd\y pilnuje swoich dzieci a nie pisze na czyjeś .. bo to samo może spotkać ich dzieci wiadomo co im przyjdzie do głowy.. tak by było najlepiej zająć się swoimi sprawami swoimi dziećmi..
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
czytam te wypowiedzi i jestem z szokowany rozumowaniem niektórych ludzi że wartość człowieka nie ma dla nich żadnego znaczenia czekam na decyzje sądu rodzinnego co do kary jaką wymierzy tym ''istotom" bo trudno ich nazwać ludźmi moim zdaniem kara powinna być adekwatna do popełnionego czynu wręcz taka sama jak oni zrobili temu chłopakowi wyrzucenie ich ze szkół nie jest karą zastanawiam się gdzie są rodzice ? i czy do tej pory nie zauważyli że ich (grzeczne) dzieci spędzają tyle czasu poza domem
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jak możecie tak mówić nie rozumiem niektórych ludzi :/ To też są ludzie zrobili co zrobili i poniosą tego konsekwencje.. ale nie mówcie że to nie są ludziee.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Brawo Brawo OPolacy Poco gadac takie głupoty tutaj wypisywac wyrobicie niezła opinie Opolu w całej POLSCE ........Wstyd bedzie pojechac gdzies i sie przyznac ze jest sie z opola lubelskiego............
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
o jakie konkretni Ci głupoty chodzi że wypisujemy???
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ernest napisał:
Ej Ku*wa masz cos do rodziny Morlo to i masz coś do mnie!! cwaniak z ciebie bo anonimowy jestes!! czemu im to w twarz nie powiesz?? taki jesteś odważny?? to powiedz im to a nie ma forum wypisujesz nazwisko czyjeś!!! zastanow sie !!
A co wstydzisz sie swojego nazwiska i to kim jesteś,bo ja nie wstdzę się tego kim jestem.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
hee że ja niby??
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Brawo jesteście najlepsi. Kocham Was
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
"Wszyscy Najmądrzejsie Jeb*** myślą chyba że są wybrańcami" "Na takie podejście brak mi słów"
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
wiecie coo już normalnie żal mi was wszystkich dali byście spokój z tymi komentarzami!! zachowujecie sie wszyscy jak te starsze panie co lubią takie bajdy!!! aby nawijacie non stop o tym, matko stało sie trudno ;( już sie nie odstanie to jest forum między innymi do rozmawiania o tej sprawie a nie do wyzywania sie nawzajem a przedewszystkim wyzywania tych chłopaków!!!!!!!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Inteligencja oraz poziom wypowiedzi ogromny. Poprawność językowa również. Wulgaryzmy i podkreślany na każdym kroku totalny brak kultury. Nie bede pisac i wyrazac sie na dany temat, ale czytając to co już tu zostało napisane, dochodzę do wniosku ,że większość z piszących tu, powinna zająć się czytaniem książek, skoro brak im tematu do rozmowy i pójść do szkoły by móc cokolwiek pisać, bo od błedów się roi. Co najlepsze nawet w przekleństwach są błędy. "Chcesz się wykazać- wykaż się wiedzą" !
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
To jest forum do pisania co myślicie na ten temat a nie do obrażania sie nawzajem.! Połowa z tych co tu piszą nawet nie wie jak dokładnie było i nie zna tych chłopaków a pisze nie wiadomo po co!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
..... napisał:
To jest forum do pisania co myślicie na ten temat a nie do obrażania sie nawzajem.! Połowa z tych co tu piszą nawet nie wie jak dokładnie było i nie zna tych chłopaków a pisze nie wiadomo po co!!
ojojoj
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...